Grzegorz Braun kandydatem Konfederacji na prezydenta Rzeszowa! - Konfederacja

Grzegorz Braun kandydatem Konfederacji na prezydenta Rzeszowa!

W czwartek na rynku w Rzeszowie zaprezentowany został kandydat Konfederacji Wolność i Niepodległość w przedterminowych wyborach prezydenckich w tym mieście. Jest nim Grzegorz Braun, poseł z podkarpacia, jeden z liderów ugrupowania, prezes Konfederacji Korony Polskiej.

„Polityka regionalna, lokalna, samorządowa to bynajmniej nie jest jakaś druga liga podwórkowa. To dziś zwłaszcza w sytuacji, w której tak bardzo zawodzi nas władza centralna, Polacy potrzebują oparcia we władzy samorządowej.” – mówił Grzegorz Braun.

Kandydaturę posła Brauna popiera cała Konfederacja i wszystkie środowiska ją tworzące. Świadczyła o tym obecność liderów ugrupowań koalicyjnych: posłów Kuleszy i Berkowicza (Partia KORWiN) oraz Krzysztofa Bosaka (Ruch Narodowy).

Braun zaznaczył, że jeśli wygra wybory, bez wahania złoży mandat poselski: „Mając do wyboru mandat w fasadowym dzisiaj parlamencie warszawskim i mandat waszego zaufania tu w rzeszowskim ratuszu, bez wahania wybiorę to drugie. Zacznijmy tę kampanię otwierając nowy rozdział w historii miasta.

Program kandydata Konfederacji będziemy poznawać na bieżąco w trakcie trwania kampanii.

 

CAŁOŚĆ KONFERENCJI