Własna waluta to niezależność i suwerenność! - Konfederacja

Własna waluta to niezależność i suwerenność!

Ewa Zajączkowska: Własna waluta to niezależność i suwerenność!
Swobodny obrót gotówkowy to wolność i anonimowość!

Polacy są zdecydowanymi przeciwnikami wprowadzenia euro w Polsce. Mamy obraz sytuacji takich państw jak Słowacja czy Litwa, w których euro przyniosło znaczący wzrost cen.

Jak wynika z raportu niemieckiego think tanku Centrum Polityki Europejskiej na wprowadzeniu strefy euro skorzystały przede wszystkim Niemcy. Wiele państw na tym straciło, w tym nawet tak znaczące gospodarczo państwa jak Francja, Hiszpania, Włochy czy Belgia – straciły na wprowadzeniu euro.

Konfederacja będzie zawsze bronić polskiego złotego i swobodnego obrotu gotówkowego!

Startuję do Parlamentu Europejskiego z Warszawy oraz powiatów: otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego-zachodniego, nowodworskiego, legionowskiego oraz wołomińskiego! Można na mnie głosować również za granicą i na statkach.

Możesz wesprzeć mnie w kampanii udostępniając miejsce na baner. Możesz także wesprzeć mnie finansowo:
Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Ewa Zajączkowska-Hernik.