To będzie koniec suwerenności Polski! - Konfederacja

To będzie koniec suwerenności Polski!

To będzie koniec suwerenności Polski!

Komisja Spraw Konstytucyjnych Parlamentu Europejskiego przyjęła raport zawierający propozycje zmian Traktatów UE – a wśród propozycji jest odebranie państwom członkowskim, w tym Polsce, prawa weta w Unii Europejskiej!
To będzie ostateczny koniec suwerenności Polski!

Jeśli Parlament Europejski ostatecznie przegłosuje te propozycje na sesji 20-23 listopada, to staniemy się nic nie znaczącym landem w UE, a o naszych prawach decydować będą brukselskie egzekutywy, czyli de facto Niemcy i Francja.

Konkrety! Zgodnie z przegłosowanym raportem ma nastąpić gruntowna przebudowa ustroju Unii Europejskiej. Między innymi ma nastąpić likwidacja prawa weta w 65 przypadkach, w tym w polityce zagranicznej, bezpieczeństwa i obrony, podatkach i budżecie. Transfer kompetencji państw narodowych do Brukseli ma nastąpić między innymi w kwestii polityki zagranicznej, bezpieczeństwa, obrony i granic. Przyjmowanie Traktatów w UE ma następować większością 4/5 Państw Członkowskich.

Pomóżcie nam to nagłośnić! Już 20-23 listopada głosowanie w tej sprawie w Parlamencie Europejskim – wzywamy wszystkich polskich europosłów do głosowania przeciwko! W innym wypadku staniemy się podnóżkiem dla Niemiec i Francji, które całkowicie zdominują unijne państwa!

Skomentuj