Tak! Chcemy bronić polskich granic! - Konfederacja

Tak! Chcemy bronić polskich granic!

Po wypowiedzi Dobromir Sośnierz główne media i promowani przez nich politycy są w szoku, bo Konfederacja mówi wprost, że chce stanowczo… bronić polskich granic.
Według nich Straż Graniczna to miałby być komitet powitalny dla nielegalnych imigrantów. Próbują na nas szczuć i atakują za propolską postawę w imię bezpieczeństwa obywateli. Straż pożarna ma gasić pożary, policja ma łapać złodziei, a Straż Graniczna ma bronić granic! Czego oni nie rozumieją?

Wypowiedź naszego posła w komentarzu. Dostajemy gigantyczną ilość pozytywnych komentarzy i wiadomości w tej sprawie, DZIĘKUJEMY! PWspierajcie nas na ostatniej prostej kampanii! Musimy wprowadzić jak najwięcej posłów do Sejmu, by zablokować te chore pomysły “bandy czworga”!