Spotkanie z kandydatem na prezydenta Siedlec - Konfederacja

Spotkanie z kandydatem na prezydenta Siedlec

Spotkanie z kandydatem na prezydenta Siedlec

Drodzy Mieszkańcy Siedlec, Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sąsiedzi,

Tak, chcę Wam służyć i zostać Prezydentem Siedlec i dlatego z radością ogłaszam, że wystartuję w najbliższych wyborach samorządowych na najwyższy Urząd w Siedlcach.

Od lat obserwuję politykę samorządową Naszego Miasta i jako osoba w średnim wieku, ale posiadająca już bagaż doświadczeń w dużych przedsiębiorstwach oraz w polityce ogólnopolskiej, nie mogę zrozumieć wielu decyzji kolejnych włodarzy Siedlec.

Uważam, że Moje Miasto ma wiele argumentów do rozwoju, ale nie pojawili się dotychczas kandydaci na urząd Prezydenta, którzy daliby choć małą gwarancję na rozwój Siedlec zgodny z potencjałem.

Najważniejsi jesteśmy My, Mieszkańcy i dlatego, wsłuchawszy się w głosy każdego pokolenia Siedlczan oraz dokładając do tego moje przemyślenia i wizje, mam na Siedlce swój konkretny plan!

Plan ten będzie przeze mnie i moich współpracowników odkrywany stopniowo. Będę wskazywał zarówno to, z czym się nie zgadzam, ale również będę proponował nowe działania i inicjatywy, aby żyło się nam tutaj, w Siedlcach, dobrze i nie pojawiały się w naszych głowach myśli „o wyjeździe stąd”.

Głównymi osiami mojej kampanii będą:
• infrastruktura drogowa i parkingowa
• wygodne mieszkalnictwo dla rodzin
• rozwój przedsiębiorczości
• bezpieczeństwo
• polityka senioralna
• sport i rekreacja

Wiem, gdzie leżą Wasze troski, Wasze oczekiwania i wiem, jak bardzo potrzebny jest gospodarz, który będzie zdawał sobie sprawę z wagi dialogu na linii Prezydent – mieszkańcy – przedsiębiorcy, którego to dialogu przez ostatnie 5 lat w naszym mieście, niestety, nie było!

Wierzę, że mam doświadczenie, energię i pomysły, aby Nasze Miasto stało się lepszym miejscem do życia dla wszystkich.

Proszę Was o wsparcie w nadchodzących wyborach! Razem możemy zmienić Siedlce!

• Już w najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie otwarte z Krzysztofem Mulawą w Siedlcach, gdzie gościem specjalnym będzie wicemarszałek Krzysztof Bosak!
Dołączcie do wydarzenia i bądźcie z nami: https://www.facebook.com/events/1125335058654134/

Skomentuj