Polski żołnierz pchnięty nożem przez imigranta! - Konfederacja

Polski żołnierz pchnięty nożem przez imigranta!

UWAGA! Na granicy polsko-białoruskiej żołnierz Wojska Polskiego został pchnięty nożem przez migranta, który chciał w nielegalny sposób dostać się do Polski! Kilka godzin wcześniej inni migranci zaatakowali strażników granicznych. Jeden został raniony rozbitą butelką, a drugi dzidą zrobioną z kija z przytwierdzonym nożem.

Alarmujemy o tym od dawna: do naszych granic docierają nasyłani przez białoruskie służby niebezpieczni i uzbrojeni przestępcy z Azji i Afryki, którzy zagrażają bezpieczeństwu Polek i Polaków. Mówimy temu stanowcze NIE! Politycy od Donalda Tuska sabotowali pracę Straży Granicznej, niszczyli zasieki i pomagali nielegalnym imigrantom. To było działanie na szkodę państwa polskiego i cały czas mamy tego efekty.

Czas wreszcie zadbać o bezpieczeństwo Polski! Zatrzymamy napływ nielegalnych imigrantów, zatrzymamy pakt migracyjny! 9 czerwca głosuj na Konfederację!