PiS złożył w Sejmie najbardziej obrzydliwą i skandaliczną ustawę w historii III RP, ustawę o segregacji sanitarnej w Polsce! - Konfederacja

PiS złożył w Sejmie najbardziej obrzydliwą i skandaliczną ustawę w historii III RP, ustawę o segregacji sanitarnej w Polsce!

PiS złożył w Sejmie najbardziej obrzydliwą i skandaliczną ustawę w historii III RP, ustawę o segregacji sanitarnej w Polsce!

PiS złożył w Sejmie najbardziej obrzydliwą i skandaliczną ustawę w historii III RP, ustawę o segregacji sanitarnej w Polsce❗ Pierwsze czytanie projektu już jutro o godz. 9:00 na komisji zdrowia❗
Nasi posłowie pojawią się na komisji, by na wszelkie sposoby torpedować to bezprawie, które całkowicie łamie podstawowe prawa konstytucyjne obywateli! Wszystko będziemy relacjonować na naszym profilu!

Widać wyraźnie, że rządzącym bardzo zależy na czasie, chcą to przeforsować w trybie ekspresowym i niestety mogą liczyć na wsparcie KO, Lewicy, PSL i Polski2050. Cała ta koalicja covidowa chce uchwalić projekt, który zdewastuje życie społeczno-gospodarcze w naszym kraju!

❌ Pracodawca ma weryfikować paszporty covidowe pracowników oraz regularnie (co 48h) testować pracowników niezaszczepionych!
❌ Odmówisz okazania paszportu lub testu? Pracodawca może przesunąć cię na inne stanowisko a nawet… zwolnić pod innym pretekstem!
❌ Przedsiębiorca ma weryfikować u klientów paszporty covidowe lub testy, jeśli tego nie zrobi to będzie podlegał obostrzeniom
❌ Kierownik podmiotu leczniczego może nałożyć na pracowników przymus szczepienia na Covid-19

Skomentuj