PiS i Suwerenna Polska - banda hipokrytów! - Konfederacja

PiS i Suwerenna Polska – banda hipokrytów!

Najpierw przegłosowali ustawę, która pozwoliła miastom (m.in. Warszawie prezydenta Trzaskowskiego), wprowadzić strefy zakazu wjazdu dla aut spalinowych (głosowali za tym wszyscy poza Konfederacją!), a teraz krzyczą, że… prezydent Trzaskowski wprowadza strefę zakazu wjazdu dla aut spalinowych.

Banda hipokrytów.

Przypomnijmy – Trzaskowski i jego urzędnicy chcą, by taka strefa (zwaną dla zmylenia Strefą Czystego Transportu) obowiązywała w ogromnej części Warszawy już od lipca 2024 roku! Już od tego momentu nie będzie można wjechać na duży obszar stolicy (w tym do centrum miasta) autem na diesel starszym niż 2006 rok oraz autem na benzynę starszym niż 1997 rok. W kolejnych latach zakaz będzie obowiązywał coraz młodsze samochody!
To wszystko jest jednym wielkim uderzeniem w podstawowe prawa obywatelskie, swobodę przemieszczania się i uderzy przede wszystkim w mniej zamożne osoby i rodziny!