Panie Morawiecki! Nie mamy o czym z rozmawiać! - Konfederacja

Panie Morawiecki! Nie mamy o czym z rozmawiać!

Mateusz Morawiecki wywołuje nas do tablicy i próbuje się odwoływać do swojej polityki “społecznej”, “suwerennościowej” i “walki z imigracją”? PiS wstydu nie ma za grosz…

• Ich polityka “społeczna” to profinflacyjne programy rozdawnictwa, szalejąca drożyzna, podwyżki podatków oraz zadłużanie państwa na potęgę i ukrywanie faktycznie długu przed Polakami.
• Ich polityka “suwerennościowa” to uległość wobec Unii Europejskiej i zgoda na Europejski Zielony Ład i Fit for 55, które niszczą polskie rolnictwo i gospodarkę, prowadzą do ogromnych wzrostów opłat za dom, prąd, ciepło, podróże autem i samolotem, nakładają nowe podatki m.in. na auta spalinowego i doprowadzają do zakazu aut spalinowych od 2035r.
• Ich “walka z imigracją” to afera wizowa i najwięcej wpuszczonych imigrantów spoza UE ze wszystkich państw członkowskich w ostatnich latach.

Konfederacja o proste i niskie podatki, zatrzymanie rozdawnictwa, wolność gospodarcza, skuteczna obrona polskiej suwerenności i brak zgody na szaloną politykę klimatyczną UE oraz zatrzymanie masowej migracji do Polski z Afryki i Bliskiego Wschodu. Nie mamy o czym rozmawiać z hipokrytami z PiS.