Ogromny Protest Rolników jeszcze się nasila! - Konfederacja

Ogromny Protest Rolników jeszcze się nasila!

Dziś ponad 580 protestów w całej Polsce przeciwko wyniszczającej rolnictwo polityce klimatycznej UE i zalewaniu Polski produktami rolno-spożywczymi z Ukrainy!
Konfederacja z całą mocą wspiera protestujących rolników, którzy stają w obronie bezpieczeństwa żywnościowego Polaków!

Jeszcze miesiąc temu ogólnopolski strajk obejmował ponad 250 miejsc w Polsce, teraz jest ich ponad 580!

Władza w Polsce w pierwszej kolejności ma dbać o interes Polaków i polskich gospodarzy, a nie zagranicznych agroholdingów pod przykrywką ,,empatii wobec napadniętych sąsiadów”.
Nie ma naszej zgody na traktowanie polskiego rolnictwa jako opcję przez władze w Polsce i w UE. Użyjemy wszelkich dostępnych narzędzi, by wymusić na rządzących działania na rzecz zapewnienia Polakom bezpieczeństwa żywnościowego, a rolnikom spokojnej pracy na równych zasadach w sprawiedliwych warunkach.

Konfederacja stoi u boku polskich rolników, wspierając ich postulaty i domagając się uczciwych rozwiązań! Dbajmy o polskie rolnictwo, polską żywność i dobro konsumentów!