NIE dla euro! TAK dla złotówki! - Konfederacja

NIE dla euro! TAK dla złotówki!

Właśnie dlatego wybory europarlamentarne 9 czerwca są tak ważne – albo stracimy suwerenność monetarną i będziemy mieć większą drożyznę, albo obronimy przed tym Polaków! Lewica oraz Trzecia Droga mówią wprost, że nie chcą polskiego złotego i jak najszybciej zamieniliby go na euro.

Posiadanie własnej waluty to fundament wolności i suwerenności! Wprowadzenie euro to większa drożyzna i trwałe pozbawienia nas kontroli nad naszą własną polityką pieniężną.

Konfederacja od samego początku sprzeciwia się przyjęciu przez Polskę waluty euro ostrzegając przed konsekwencjami takiej decyzji. Suwerenna polityka pieniężna jest ważnym elementem dbania o dobrobyt Polaków! Nie idźmy drogą wielu państw UE, nie słuchajmy Lewicy, Hołowni i innych szkodników polskiej polityki, tylko brońmy polskiej złotówki!

Podkreślmy, że decydowana większość Polaków nie chce euro w Polsce!
Według nowego badania SW Research ponad 61% obywateli sprzeciwia się temu i tylko nieco ponad 26% jest za. Nasze stanowisko jest jasne:
NIE dla euro i większej drożyzny!
TAK dla polskiego złotego i suwerenności monetarnej!