Nie chcesz podatku od aut spalinowych? Wspieraj Konfederację! - Konfederacja

Nie chcesz podatku od aut spalinowych? Wspieraj Konfederację!

Pomóżcie nam to nagłośnić! Już w przyszłym roku ma wejść w życie podatek od aut spalinowych! Jesteś przeciwko? UDOSTĘPNIJ ten przekaz: NIE dla podatku od aut spalinowych!

Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które od początku stanowczo sprzeciwia się podatkowi od aut spalinowych, który ma uderzyć w portfele milionów Polaków już w 2024 roku, a następnie w 2026 roku przeistoczy się w coroczny podatek od posiadania auta spalinowego. Wszystko w ramach tzw. kamieni milowych KPO, na które zgodził się rząd PiS i na które zgadza się Tusk!

Jeśli stanowczo się temu nie sprzeciwimy to rząd Tuska z pewnością posłusznie wprowadzi podatek, podobnie jak niedawno po cichu zgodził się na pakt migracyjny UE, czyli zasadę: albo przyjmujesz imigrantów, albo płacisz!

Podatek od aut spalinowych to kolejny przejaw antysamochodowego amoku, który zawładnął eurokratami, a w Polsce wszystkimi siłami politycznymi oprócz Konfederacji. Zakaz rejestracji nowych samochodów spalinowych od 2035 roku, ograniczenia w poruszaniu się po miastach dla samochodów spalinowych, a niebawem podatek od aut spalinowych. Tylko my się temu sprzeciwiamy!