CHCEMY ŻYĆ NORMALNIE! - Konfederacja

CHCEMY ŻYĆ NORMALNIE!

Dziś Konfederacja zorganizowała konwencję inaugurującą wyścig do Parlamentu Europejskiego pod hasłem Chcemy Żyć Normalnie.

Bartosz Bocheńczak, szef sztabu Konfederacji, powiedział: „Z dumą otwieram naszą walkę o normalność w Europie. Jesteśmy zmotywowani i zdeterminowani do ciężkiej pracy, gotowi stawić czoła szalonym pomysłom eurokratów. Nasz cel jest prosty: chcemy żyć normalnie”.

Wicemarszałek Sejmu, prezes ruchu Narodowego, poseł Krzysztof Bosak, przypomina o trzecim etapie naszego czterotaktu wyborczego. „Nasza reprezentacja na poziomie krajowym i lokalnym jest coraz silniejsza, teraz nadszedł czas, aby wprowadzić prawdziwą, silną ekipę do Parlamentu Europejskiego. Polska musi być respektowana na arenie międzynarodowej, a my jesteśmy gotowi to osiągnąć poprzez jedność narodowców, tradycjonalistów, konserwatystów, liberałów i wolnościowców”.

Prezes Nowej Nadziei, poseł Sławomir Mentzen, podkreślił, że Europa zmienia się, ale nie zawsze w dobrym kierunku. „Unia Europejska powinna wspierać rozwój i wolność, a nie ograniczać ją biurokracją i szalonymi politykami. Polska musi być silna i gotowa na wyzwania, a my, jako naród, musimy zjednoczyć się, aby osiągnąć nasze cele”.

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej, Roman Fritz, przypomniał o fundamentalnych wartościach, które kształtowały Europę i wezwał do obrony duchowego dziedzictwa kontynentu. „Europa to nie tylko potęga ducha, to również dziedzictwo, którego wartości musimy bronić w obliczu współczesnych zagrożeń”.

Anna Bryłka, kandydatka Konfederacji, podkreśliła potrzebę walki przeciwko szaleństwu Europejskiego Zielonego Ładu i zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego oraz swobody podróżowania. „Europa nie może być miejscem, gdzie decyzje podejmowane są ponad głowami obywateli, a my jesteśmy gotowi stanąć w obronie naszych interesów”.

Ewa Zajączkowska-Hernik, kandydatka Konfederacji, postulowała walkę o bezpieczeństwo Polek i polskich dzieci w Unii Europejskiej. „Jest czas, aby zająć się problemem nielegalnej imigracji i obronić nasze wartości oraz tradycje”.

Dobromir Sośnierz przekonywał, że Konfederacja jest potrzebna w Parlamencie Europejskim, aby blokować absurdalne uchwały i informować społeczeństwo o podejmowanych decyzjach. „Naszą rolą będzie bronić polskich interesów i zapewnić normalność dla Polski”.

Konfederacja stawia sobie za cel walkę o normalność, wolność i suwerenność Polski w Europie. Jesteśmy gotowi przeciwstawić się szaleństwu i walczyć o nasze wartości. „Włączcie się w naszą kampanię, przekonujcie nieprzekonanych. My wierzymy w was, uwierzcie w nas, razem osiągniemy nasze cele” – przekonywał Bartosz Bocheńczak.

Biuro Prasowe Konfederacji

Komentarze (3)