Trzecia Drogo, gdzie jest GWARANTOWANY dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców? - Konfederacja

Trzecia Drogo, gdzie jest GWARANTOWANY dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców?

Posłowie Konfederacji konsekwentnie obnażają kłamstwa koalicji rządzącej i przypominają politykom tych partii to o czym ci politycy woleliby zapomnieć. Przypominają im ich obietnice wyborcze.
Poseł Witold Tumanowicz – wystąpienie w Sejmie w dniu 21 marca 2024 r.

– Ja mam jedno pytanie tylko: gdzie jest dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców? Ja chcę pokazać tutaj. Grafika, wasza grafika z kampanii wyborczej! Tu jest mowa: Gwarantujemy dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców!. Tu nawet gwiazdek żadnych nie ma. Tam nie ma gwiazdek, odniesienia, że jakieś wakacje proponujecie.

Mieliście nawet w programie to zapisane, który zdjęliście specjalnie ze swoich serwerów, żeby o nim nie pamiętać! Oszukaliście Polaków, tak samo jak oszukaliście tutaj na sali plenarnej, kiedy okazało się, że zamieniliście dużą zamrażarkę marszałka Hołowni z projektem 60 tys. kwoty wolnej od podatku na małą zamrażareczkę w komisji sejmowej, bo nie przegłosowaliście naszego postulatu, żeby procedować tą ustawę szybciej. Jesteście oszustami i hipokrytami. Dziękuję.