Potrzebujemy Waszego wsparcia! Nakłaniajcie swoich znajomych i rodziny do głosowania na Konfederację - Konfederacja

Potrzebujemy Waszego wsparcia! Nakłaniajcie swoich znajomych i rodziny do głosowania na Konfederację

Anna Bryłka

W najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego (9 czerwca) będę liderem listy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w okręgu wyborczym numer 7, czyli w województwie wielkopolskim.

Rozpoczynamy tę kampanię z optymizmem i nadzieją, na to, że uda się wprowadzić do Parlamentu Europejskiego całą grupę nowych, ideowych i pozbawionych politycznej poprawności ludzi, którzy będą w stanie zablokować szkodliwą politykę klimatyczną Unii Europejskiej. Takich kandydatów znajdziecie w Polsce tylko na listach Konfederacji.

To nie będzie łatwa kampania. Duże partie polityczne zrobią wszystko, żeby wmówić Wam, że nie popierają polityki klimatycznej, nie chcą nowych unijnych podatków i paktu migracyjnego. Te wybory będą o tym, czy Polacy dadzą im się oszukać. Te wybory będą o tym, czy pozwolimy zniszczyć swoje życie w imię ideologii klimatyzmu.

Będziemy potrzebować Waszego wsparcia! Frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest od zawsze najniższa – szczególnie wśród młodego elektoratu. Musimy to zmienić! Dlatego już dzisiaj zacznijcie kampanię w internecie, rozmawiajcie ze swoimi znajomymi i rodzinami. Zacznijcie uświadamiać społeczeństwo, co Unia Europejska nam wszystkim chce zgotować! 9 czerwca każdy człowiek prawicy musi iść do wyborów i dać czerwoną kartkę unijnym elitom!

Od wielu tygodni pytaliście mnie, skąd wystartuję. Pamiętajcie, że w tych wyborach liczba mandatów wyliczana jest na podstawie ogólnopolskiego poparcia. To znaczy, że głos w każdym miejscu w Polsce, na każdego kandydata Konfederacji, jest tak samo cenny. Co nie zmienia faktu, że zapraszam też do skorzystania z możliwości głosowania na zaświadczenie. Zapraszam Was do udziału w mojej kampanii. W województwie wielkopolskim chętnie powiesimy banery i przekażemy materiały wyborcze. Obserwujcie, komentujcie, udostępniajcie nasze treści.

Zapraszam też do wsparcia finansowego mojej kampanii, dzięki czemu będziemy mogli szybciej dotrzeć nawet do najmniejszej wsi w województwie.

Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
Konfederacja Wolność i Niepodległość 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Anna Bryłka

Do zobaczenia w terenie!

Komentarze (3)