Platforma znowu na wojnie z Marszem Niepodległości! Wszyscy na Marsz! - Konfederacja

Platforma znowu na wojnie z Marszem Niepodległości! Wszyscy na Marsz!

Warszawski Ratusz z Rafałem Trzaskowskim na czele zakazał Marszu Niepodległości.

Politycy Konfederacji zapowiadają udział w Marszu Niepodległości. Patriotyzmu nie można zakazać!

Marsz Niepodległości to nie są zgody ratusza, to tysiące patriotów, którzy 11 listopada przyjadą do Warszawy! Tego Rafał Trzaskowski nie zatrzyma! Przejdziemy jak co roku! Do zobaczenia!

Sławomir Mentzen:
Rafał Trzaskowski chce zakazać Marszu Niepodległości! Zabranianie Polakom świętowania odzyskania niepodległości to skandal! Nie przeszkadzają mu parady równości, a boli go widok polskich flag na ulicach Warszawy.
Jeszcze 4 lata temu, kiedy potrzebował głosów wyborców Krzysztofa Bosaka, mówił, że mógłby wziąć udział w Marszu, a dziś chce go zakazać.
To jest człowiek, któremu nie można ufać. Który powie wszystko, żeby tylko pozyskać głosy wyborców.
Marsz Niepodległości i tak przejdzie. 11 listopada wszyscy na Marsz!

Witold Tumanowicz:
Rafał Trzaskowski nie zablokuje tysięcy patriotów, którzy 11 listopada przyjadą do Warszawy! Na patriotyzm nie trzeba zgody ratusza! Jak co roku przejdziemy!
Do zobaczenia!

Konrad Berkowicz:
Żaden demokratyczny Trzaskowski, Tusk, Biedroń czy inny odklejeniec nie zakaże Polakom uczestniczyć w legalnym marszu. 11 listopada wszyscy widzimy się na Marszu Niepodległości

Ewa Zajączkowska-Hernik:
Rafał Trzaskowski, znany miłośnik lewicowej cenzury i przeciwnik wszelkich przejawów patriotyzmu i przywiązania do Ojczyzny, kolejny raz próbuje zablokować Marsz Niepodległości.