Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! - Konfederacja

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów!

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów!

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! Mamy ponad 636 tysięcy obserwujących, jesteśmy największym profilem partii politycznej w Polsce, ale musi być nas jeszcze więcej!

Już 4 lipca ruszamy z ofensywą programową! Tego dnia, na konwencji w Warszawie, zaprezentujemy reformatorski program #PolskaNaNowo, którego realizacja pozwoli Polakom bogacić się, rozwijać i żyć w sprawiedliwym, silnym państwie. To będzie plan odbudowy Polski po lockdownie i odpowiedź na #NowyWał rządu!
Ale sama polityka to nie wszystko! Konwencja będzie połączona z piknikiem rodzinnym, na którym będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, foodtrucki, dobra muzyka i świetna atmosfera ?

✅ Koniecznie dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs

Tuż po konwencji liderzy Konfederacji ruszą w ogólnopolską trasę, na której będą promować program i rozmawiać z wyborcami! To będzie dalsza część naszej ofensywy programowej, chcemy być jak najbliżej obywateli i pokazać Wam, że realna i zdecydowana reforma państwa jest naprawdę możliwa. Jesteśmy dla Was!

Skomentuj