Wybory coraz bliżej, cenzura coraz większa! - Konfederacja

Wybory coraz bliżej, cenzura coraz większa!

Wybory coraz bliżej, cenzura coraz większa!

Wybory coraz bliżej, cenzura coraz większa❗

Grzegorz Braun został wykluczony z debaty kandydatów na prezydenta Rzeszowa w Radiu ZET, po tym jak “psychopatą” nazwał ministra Adama Niedzielskiego, który swoimi decyzjami (lockdown w ochronie zdrowia, zawieszenie zabiegów planowych) doprowadził do dziesiątek tysięcy zgonów, a także po tym jak stanął w obronie moralności publicznej i przeciwstawił się demoralizacji dzieci, składając deklarację, że jako prezydent Rzeszowa nie zezwoli na paradę środowisk LGBT, stojąc twardo na gruncie zapisów Konstytucji.

Art. 31 Konstytucji RP:
“1.Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2.Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3.Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.”

To jest po prostu SKANDAL. Prowadzący debatę Andrzej Stankiewicz miał czelność upominać Posła na sejm RP i kandydata na ważny publiczny urząd, za to że ten wyraża własna opinie, posługując się określeniami zdefiniowanymi w Słowniku języka polskiego:
https://sjp.pwn.pl/sjp/dewiant;2554941.html
https://sjp.pwn.pl/sjp/psychopata;2572963.html

Komentarz Grzegorza Brauna po usunięciu z debaty: “Moi faworyci do nagrody #PucharGoebbelsa ew. #LaurUrbana: Radio_ZET & redaktor-cenzor Andrzej Stankiewicz
– za wytrwale podnoszenie standardów poprawności politycznej i konsekwentną eliminację z przestrzeni publicznej głosu tych, którzy posługują się jeszcze normalnym językiem.”

Teraz już widzicie co czeka normalnych ludzi, którzy bronią swoich wartości i nie boją się mówić wprost co myślą. To Orwell w czystej postaci – „Ministerstwo prawdy” w radiu Zet.
Mówimy temu DOŚĆ! Nie możemy dać się podporządkować tej cenzurze rodem z komuny. Wreszcie trzeba zatrzymać to szaleństwo politpoprawności. Dziś wyłączyli mikrofon Grzegorzowi Braunowi, a jutro zaczną karać za „myślozbrodnie”?
Cała sytuacja tylko potwierdza tezę, że wybór Grzegorza Brauna na prezydenta miasta Rzeszowa pozwoli zachować swobodę cywilizowane zasady swobody wypowiedzi i moralność w przestrzeni publicznej.

Wybory prezydenckie w Rzeszowie już 13 czerwca, wspierajcie kampanię Grzegorza Brauna i udostępniajcie! Pomóżcie nam promować ideę państwa bez lockdownów, wolnego od paszportów covidowych i haniebnej segregacji sanitarnej, państwa wolności gospodarczej i ochrony tradycyjnych wartości. Potrzebny jest nowy impuls w walce o wolną Polskę! Wszystkie szczegóły tutaj: grzegorzbraun2021.pl
#PrezydentBraun #Braun2021 #Rzeszów

Skomentuj