Ulga kredytowa! To proponuje Konfederacja - Konfederacja

Ulga kredytowa! To proponuje Konfederacja

Nasza propozycja ulgi kredytowej: Odsetki od kredytu hipotecznego obniżą podstawę opodatkowania!

Zamiast POPiS-owych “darmowych” kredytów, które powodują wzrost cen mieszkań, my proponujemy ulgę, która pomoże Polakom płacić niższe podatki!
Nasz program to zysk dla obywateli, a nie dla banków i deweloperów!

Jak to będzie wyglądało w praktyce? Jeśli np. zarabiasz 5000 zł i płacisz 2000 zł odsetek od kredytu hipotecznego, to te 2000 zł pomniejszą twój dochód i zapłacisz podatek tylko od 3000 zł!

To przepisy autorstwa Sławomir Mentzen, które zawarte zostały w jego przełomowych projektach ustaw o podatku dochodowym, które 10-krotnie upraszczają ustawę o PIT i wprowadzają historyczną obniżkę podatków. Obok ulgi kredytowej proponujemy m.in. również podniesienie kwoty wolnej od podatku do 12-krotności minimalnego wynagrodzenia, likwidację drugiego progu podatkowego, czy likwidację podatku od oszczędności. #TakChcemyŻyć!

POPiS = wysokie podatki, wyższe ceny mieszkań, zyskują banki i deweloperzy!