To starają się zamilczeć rządzący i główne media! - Konfederacja

To starają się zamilczeć rządzący i główne media!

To starają się zamilczeć rządzący i główne media!

To starają się zamilczeć rządzący i główne media❗
Oto PODSUMOWANIE OSTATNICH 13 TYGODNI❗
FAKTY zamiast propagandy.
Dane dotyczące liczby zakażeń i zgonów osób zaszczepionych:

[10 września – 17 grudnia 2021, na podstawie danych z MZ]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 38,33%
Zgony
➡ zaszczepieni: 26,68%
I właśnie dlatego niekonstytucyjne i antynaukowe paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają sensu, bo osoby zaszczepione również się zarażają i przenoszą wirusa! #StopSegregacjiSanitarnej

Widać wyraźnie, że w ostatnich 4 miesiącach grubo ponad 1/3 zakażeń to osoby zaszczepione, a ponad 1/4 zgonów to osoby zaszczepione. Mimo tego, że minister Niedzielski, przyparty do muru, na jednej konferencji prasowej zdradził, że “20-30 proc. hospitalizacji, zgonów na Covid-19 to zaszczepieni” a kilka dni temu potwierdził to dopytywany rzecznik resortu zdrowia, to cały covidowy front polityczno-medialny w Polsce dalej uparcie forsuje kłamliwą propagandę o kilku procentach. Dlatego w każdy weekend podajemy Wam FAKTYCZNE, a nie zmanipulowane dane.

Krok po kroku udaje nam się przełamać ten propagandowy mur i doprowadzić do sytuacji, w której coraz więcej ludzi wie jak rzeczywiście wygląda sytuacja. FAKTY i PRAWDA dla obywateli, o to zawsze walczymy!
A ze względu na to, że liczba zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych rośnie, a minister Niedzielski i “eksperci” mają tendencję do okłamywania społeczeństwa, my oczywiście wciąż co tydzień będziemy aktualizować te dane i je publikować. Dziś pokazujemy Wam podsumowanie ostatnich 13 tygodni!

Skomentuj