To nie walka z wirusem, to walka z ludźmi. - Konfederacja

To nie walka z wirusem, to walka z ludźmi.

To nie walka z wirusem, to walka z ludźmi. PiS zapowiada kontrole policji w… restauracjach i kościołach!
Od 15 grudnia rządzący wprowadzają kolejne bezprawne restrykcje, w tym zaostrzenie limitów miejsc m.in. w lokalach gastronomicznych i kościołach. Tego mają pilnować funkcjonariusze policji co wprost zapowiedział poseł PiS, Czesław Hoc, w dzisiejszym wywiadzie dla Polsat News:
“Tak, do restauracji lub kościoła będzie mogła wejść policja i sprawdzić testy, jeśli zajdzie podejrzenie, że w obiekcie zajętych jest więcej niż dopuszczalne 30 proc. miejsc. Właściciel mógłby ponieść karę.”

Rządzący w oparach szaleństwa i absurdu. Po pierwsze – weryfikowanie paszportów covidowych jest całkowicie bezprawne. Po drugie – oni naprawdę marzą o tym, żeby w Polsce dochodziło to takich scen, jak w Austrii czy Niemczech. Przekaz od PiS do policji na najbliższe miesiące:
– Zaszczepcie się, bo was wywalimy na zbity pysk
– Idźcie kontrolować kody QR w kościołach i knajpach

Od razu można poczuć się bezpieczniej, prawda?

Gdy miesiące temu mówiliśmy, że w Polsce może dojść do kontroli paszportów covidowych, segregacji sanitarnej na masową skalę i przymusu szczepień, wielu nie chciało wierzyć, nazywali nas szurami. Mówiono, że przesadzamy. Dziś rządzący mówią o tym bez ogródek i przygotowują ustawy na najbliższe posiedzenie Sejmu w przyszłym tygodniu. Ze strony #Konfederacja NIGDY nie będzie zgony na ten covidowy zamordyzm, będziemy protestować i torpedować te chore pomysły! Musicie nas w tym wesprzeć, wspólnie musimy wywierać presję na rządzących, bo tylko wyraźny opór społeczny może to powstrzymać!
#StopSegregacjiSanitarnej