To największa afera rządu PiS! - Konfederacja

To największa afera rządu PiS!

Mamy do czynienia z największa aferą rządu PiS, a być może największym skandalem w historii III RP. Kontrola NIK wykazała, że pacjentom została wydana cała seria szczepionek COVID-19 mogących spowodować chorobę!

Rządzący w sposób w pełni świadomy podali ludziom szczepionki, które mogły uderzyć w ich zdrowie i życie. To nie są teorie spiskowe, to nie są plotki. To wynik śledztwa Najwyższej Izby Kontroli!

Przez wiele miesięcy cała propaganda rządowa, wszystkie główne media, portale, gazety wtłaczały ludziom do głów, że trzeba się szczepić na Covid, bo inaczej wszyscy umrzecie. Trzeba wprowadzać bezprawny lockdown, bo inaczej umrzecie. Trzeba zamykać ochronę zdrowia, gospodarkę, firmy, siłownie, lasy, czy cmentarze, bo inaczej sami na nich wylądujecie.

Rządzący na czele z ministrem Niedzielskim, premierem Morawieckim i ekspertami głównych mediów zapewniali nas, że preparaty są bezpieczne, a powinni z nich korzystać również dzieci i kobiety w ciąży. To wszystko miało być dla naszego zdrowia, a kto twierdził inaczej ten “wróg nauki” czy “antyszczepionkowiec”.
Dziś wiemy już, że rządzący z premedytacją przekazali wielu tysiącom ludzi wadliwe preparaty, które mogły doprowadzić ich do choroby.

Przecież w normalnym państwie takie antyludzkie działanie władzy powinno doprowadzić rząd do upadku, zatrzymań, kajdanek, sądów i wyroków skazujących. Narażono zdrowie i życie wielu ludzi i tylko Konfederacja ostrzegała, że preparaty nie są odpowiednio przebadane, że istnieje ryzyko z tym związane.
Atakowano nas z każdej strony, nazywano nas szurami, blokowano główny profil w mediach społecznościowych, wykluczano z debaty publicznej, bojkotowano konferencje prasowe, wyrzucano posłów z obrad Sejmu, nakładano na nich drakońskie kary finansowe.

Okazało się, że to my mieliśmy rację.

PiS, KO, Lewica, PSL, Polska2050 – oni wszyscy domagali się przymusu szczepień zagrażającymi ludziom preparatami lub bezprawnej segregacji sanitarnej i łamania podstawowych praw obywatelskich. Wszystkie te partie powinny poddać się utylizacji, dokładnie tak, jak wadliwe preparaty, do których przymuszali ludzi. Głos na Konfederację to głos przeciwko tym antyludzkim bydlakom, którzy dla politycznych korzyści narażali Wasze zdrowie i życie. Oni muszą zostać za to rozliczeni.