To już w najbliższy weekend! - Konfederacja

To już w najbliższy weekend!

To już w najbliższy weekend! Wyjątkowa konwencja programowa Konfederacji!
To będzie doskonały materiał porównawczy – jednego dnia rządowa propaganda wychwalająca swój #NowyWał, który zakłada m.in. największą w historii III RP podwyżkę podatków dla przedsiębiorców, a drugiego dnia reformatorski program Konfederacji #PolskaNaNowo, czyli plan odbudowy Polski po lockdownie, którego realizacja pozwoli Polakom Polakom godnie żyć, bogacić się i rozwijać w sprawiedliwym państwie.

Dwie zupełnie inne wizje Polski: pierwsza betonująca system, blokująca jakiekolwiek głębokie reformy dla obywateli i wprowadzająca kolejne podwyżki podatków. Druga, pod hasłem “Polska na nowo”, pokazująca, że zdecydowane, odważne reformy systemowe z korzyścią dla obywateli są możliwe i nie jesteśmy skazani na wyniszczający Polskę układ starych partii III RP. Bądźcie z nami w najbliższą niedzielę i wspierajcie jedyną realną alternatywę dla Polski!

✅ Koniecznie dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs
POLSKA RACJA – #KONFEDERACJA!??