Tak to wygląda w praktyce! - Konfederacja

Tak to wygląda w praktyce!

Tak to wygląda w praktyce! Owoce naszej ciężkiej pracy przechodzą przez państwowe sito, a efekt jest taki, że ogromna część naszych zarobków zabierana jest przez podatki i morderczy ZUS. Zarabiasz na rękę 4000 zł na umowie o pracę? Pracodawcę kosztujesz prawie 6700 zł, a rząd zabiera Ci ok. 2700 zł!
A przez #NowyWał rządu osoby zarabiające ponad 4 tys. zł na rękę jeszcze na tych zmianach stracą, aby ci zarabiający mniej mogli zyskać tylko troszkę więcej i ich status w ogóle się nie zmieni… zaś po wielomiesięcznym bezprawnym lockdownie dodatkowy cios wymierzony zostanie w przedsiębiorców, którzy otrzymają największą w historii III RP podwyżkę podatków!
#Konfederacja chce zmienić ten patologiczny system! Musimy zdecydowanie obniżyć ogromne opodatkowanie pracy, radykalnie podnieść głodową kwotę wolną od podatku do poziomu 31 200 zł (czyli 12-krotności pensji minimalnej) DLA WSZYSTKICH obywateli zgodnie z przedstawionym przez nas w Sejmie projektem ustawy, wprowadzić dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, obniżyć wysokie podatki nałożone na paliwo oraz wprowadzić niższy VAT na żywność. To nasz program powszechnej ulgi podatkowej, która jest zarazem największą obniżką podatków w historii Polski. Zostawimy Wam więcej pieniędzy w kieszeniach, bo sami lepiej wiecie jak je wydać niż pazerny rząd.
Do tego maksymalnie uprościmy prawo gospodarcze (“Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy” przygotowany przez dra Sławomira Mentzena: https://konfederacja.net/pakiet-polskiego-przedsiebiorcy/) i usuniemy ogromną ilość zbędnych i szkodliwych przepisów, które hamują rozwój przedsiębiorstw.
To niezbędne zmiany systemowe, które trzeba wprowadzić. Polacy będą mogli żyć w przyjaznym otoczeniu gospodarczym z prostym systemem podatkowym, będą mogli się rozwijać i bogacić. To jeden z naszych najważniejszych celów! #DrużynaKonfederacji