Tak klimatyczne wariactwa uderzą w nasze kieszenie - Konfederacja

Tak klimatyczne wariactwa uderzą w nasze kieszenie

Rząd Tuska ustami swoich ministrów potwierdził, że wprowadzi podatki od aut spalinowych!

Najpierw w pierwszym kwartale 2025 roku uderzyć ma w nas podatek od rejestracji auta spalinowego, a następnie w 2026 roku przeistoczy się w coroczny podatek od posiadania auta spalinowego. Wszystko w ramach tzw. kamieni milowych KPO. Finałem tej krucjaty antysamochodowej i klimatycznego wariactwa będzie zakaz rejestracji aut spalinowych, który obowiązywać ma od 2035 roku.

Ile będzie wynosił ten pierwszy podatek, który uderzy w nasze portfele już w przyszłym roku? Dopiero się dowiemy…
Mamy do czynienia z antysamochodowym amokiem, który zawładnął eurokratami, a w Polsce wszystkimi siłami politycznymi oprócz Konfederacji. Tylko my się temu sprzeciwiamy i zrobimy co w naszej mocy, by to szaleństwo nagłaśniać i blokować! Wspierajcie nas w tym, to dotyczy wielu milionów Polaków, których nie będzie stać na posiadania swojego auta!