Rządy Bezprawia i Niesprawiedliwości w praktyce. - Konfederacja

Rządy Bezprawia i Niesprawiedliwości w praktyce.

Jedna wielka erupcja nielegalnych działań, po których w każdym normalnym państwie władza musiałaby się podać do dymisji, albo przynajmniej pojedynczy, odpowiedzialni za to przedstawiciele rządu. Ale my jesteśmy w III RP, gdzie politycy “bandy czworga” czują się bezkarni. Możecie być pewni, że my im nie odpuścimy. NIGDY. Za to co zgotowali obywatelom przez ostatnie ponad pół roku muszą ponieść odpowiedzialność!

❌ Bezprawny lockdown i cały zestaw nielegalnych obostrzeń
Od samego początku mówimy, że wprowadzony przez rządzących lockdown jest nielegalny, bo nie można rozporządzeniem zamykać ludziom firm! Tak samo bezprawne były zakazy przemieszczania się, zakazy zgromadzeń, przymus noszenia maseczek (ustawowo wprowadzony dopiero pod koniec listopada 2020, a nawet teraz są ogromne wątpliwości prawne, co do legalności), a nawet kary za zrobienie zakupów w czasie godziny dla seniorów.
Od kilku miesięcy Polskę zalewają wyroki sądów, które całkowicie potwierdzają nasze stanowisko, miażdżąc rządowe obostrzenia jako NIELEGALNE. Jako jedyna partia sprzeciwiliśmy się lockdownowi, zarówno poprzez głosowanie w Sejmie (3 marca tylko my głosowaliśmy przeciwko specustawie covidowej, która otworzyła władzy furtkę do wprowadzenia lockdownów), jak i protesty pod siedzibą PiS, a przede wszystkim REALNĄ, kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców, którzy chcieli otworzyć swoje biznesy wobec bezprawnych obostrzeń. Udało się pomóc wielu lokalom gastronomicznym, czy fitness, które się otworzyły, zarabiały i uniknęły bankructwa!
Nasi posłowie już złożyli zawiadomienie do prokuratury na przedstawicieli rządu (Morawiecki, Niedzielski, Szumowski, Dworczyk) za bezprawny lockdown, który doprowadził do tragedii zarówno w gospodarce, jak i ochronie zdrowia i edukacji!

❌ 77-stronicowy raport NIK ws. wyborów kopertowych wyraźnie pokazuje, że premier Morawiecki dopuścił się złamania prawa, wydając zgodę na przeprowadzenie nielegalnych wyborów kopertowych co doprowadziło również do zmarnotrawienia kilkudziesięciu milionów złotych pieniędzy Polaków. Jako Konfederacja złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie na premiera Morawieckiego, a szef NIK, Marian Banaś, zrobił to samo tydzień później – zawiadomienia do prokuratury zostały złożone na premiera oraz wicepremiera Sasina, ministra Kamińskiego i szefa KPRM Dworczyka.

❌ Zgoda na unijny #FunduszZadłużenia to zgoda na unijny dług publiczny, który będziemy musieli spłacać oraz na nowe podatki unijne, które uderzą w portfele polskich obywateli. To pozwoli Brukseli na wprowadzenie mechanizmu zakładającego nam trwałą pętlę na szyi. Trzeba nazywać sprawy po imieniu – to jest ZDRADA STANU. Rząd PiS nie dość, że sprzedał polską suwerenność, przegłosowując “Fundusz Zadłużenia”, to jeszcze zrobił to zwykłą większością głosów, depcząc w ten sposób prawo. Jawnie ZŁAMANY został Art. 90 Konstytucji RP, który mówi o tym, że przekazywanie kompetencji krajowych na rzecz organizacji międzynarodowych może się odbyć tylko poprzez głosowanie większością kwalifikowaną 2/3. Dlatego zgodnie za zapowiedzią przedstawiliśmy w Sejmie wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu premiera Morawieckiego i zbieramy pod nim podpisy od posłów.
Mamy do czynienia nie tylko ze zdrajcami Polski, którzy sprzedali resztki polskiej suwerenności, ale także z przestępcami, którzy jawnie łamią Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

❌ Szefowie państw Unii Europejskiej, w tym premier Morawiecki, potwierdzili zgodę na wprowadzenie paszportów covidowych w całej UE! Mają one obowiązywać już od 1 lipca! Aby sfinalizować wszystkie procedury, potrzebna jest zgoda unijnych ministrów, a także europosłów na sesji plenarnej, co ma nastąpić w przyszłym miesiącu. Najprawdopodobniej będzie to tylko formalność i haniebna segregacja obywateli zacznie obowiązywać. Mateusz Morawiecki po zakończeniu szczytu Unii Europejskiej w Brukseli przyznał, że Polska jest już gotowa do wprowadzenia paszportów covidowych!
Wprowadzenie takich paszportów to totalitarny projekt segregacji sanitarnej, całkowicie niezgodny z polską Konstytucją! Art. 32 mówi jasno: “1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”
Segregacja obywateli na lepszych i gorszych za pomocą paszportów covidowych, szeroka akceptacja bezprawnej, łamiącej konstytucję dyskryminacji. To jest jedno wielkie pogwałcenie praw obywatelskich. Jako #Konfederacja NIGDY się na to nie zgodzimy, nasze protesty nie ustaną!