Rząd PiS w 2021 roku na jednym obrazku. - Konfederacja

Rząd PiS w 2021 roku na jednym obrazku.

Rząd PiS w 2021 roku na jednym obrazku.

Rząd PiS w 2021 roku na jednym obrazku.
Szalejąca inflacja, bezprawne obostrzenia i wprowadzanie niekonstytucyjnej i antynaukowej segregacji sanitarnej, gigantyczne podwyżki rachunków za prąd i gaz, najwyższe w historii ceny paliwa na stacjach, zgoda na szczycie klimatycznym COP26 na zakaz sprzedaży aut z benzyną i dieslem od 2035 roku, uchwalenie unijnego #FunduszZadłużenia, czyli zgoda na nowe unijne podatki, wspólny unijny dług publiczny i tzw. mechanizm praworządności, wprowadzenie od 1 stycznia kolejnej podwyżki akcyzy na alkohol i wyroby tytoniowe oraz #NowyWał, czyli największej w historii podwyżki podatków dla przedsiębiorców i uderzenie w klasę średnią (poprzez odebranie możliwości odliczenia składki zdrowotnej od PIT), a dodać trzeba jeszcze podwyżkę składki ZUS od nowego roku, która ma być rekordowa…

To tylko najważniejsze przykłady “osiągnięć” władzy w mijającym roku. Do tego kolejne afery w rządzie, regularne stawianie się ponad obostrzeniami, które sami wprowadzili i traktowanie państwa jak prywatnego folwarku.

Czy 2022 rok może być gorszy?! Na nowy rok życzymy jak najwięcej Konfederacji, czyli największej w historii obniżki podatków i wyższych zarobków, wolności gospodarczej, niższych rachunków za prąd i gaz, braku paszportów covidowych i segregacji sanitarnej, żadnego lockdownu i przymusu szczepień na Covid-19, zatrzymania nielegalnej imigracji i bezpiecznych granic, poszanowania podstawowych praw obywatelskich. Wspólnie musimy wywierać jak największą presję na rząd, by te życzenia się spełniły!

Skomentuj