Program "Rodzina na swoim" ekipy Tuska wjechał na pełnej! - Konfederacja

Program “Rodzina na swoim” ekipy Tuska wjechał na pełnej!

Państwowe spółki nadal zasilane są przez osoby związane konotacjami rodzinnymi ze znanymi politykami. Na stronie internetowej Kancelarii Premiera jest lista osób które uzyskały pozytywną opinię rady ds. spółek z udziałem Skarbu Państwa. Na tej liście znaleźli się m.in. Cezary Olejniczak, brat byłego lidera SLD Wojciecha Olejniczaka, a także Zbigniew Stanisław Spurek, ojciec byłej europosłanki Sylwii Spurek.

Ostatnie 8 lat rządów PiS to masowe upychanie w spółkach Skarbu Państwa kolegów oraz rodziny polityków partii władzy. Pomimo licznych i głośnych zapowiedzi nowa lewicowo-liberalna koalicja rządząca prezentuje te same standardy, które ciężko nazwać inaczej niż zwykłym nepotyzmem. Jako Konfederacja od lat powtarzamy, że PiS jak i Platforma Obywatelska z przystawkami to dwie strony tej samej, szkodliwej dla Polski monety.