Prezent od rządu Tuska na nowy rok: OPŁATA PALIWOWA w górę o 13,2%! - Konfederacja

Prezent od rządu Tuska na nowy rok: OPŁATA PALIWOWA w górę o 13,2%!

Od 1 stycznia wszyscy kierowcy zapłacą na stacjach więcej za paliwo!

Nie dość, że ceny paliwa i tak są bardzo wysokie, to rząd KO, Lewicy i Trzeciej Drogi już na początku kadencji podnosi podatki nałożone na paliwo. Minister Dariusz Klimczak (PSL-Trzecia Droga) poinformował, że podwyżka dotyczy wszystkich rodzajów paliw!

A jeszcze w kampanii wyborczej Donald Tusk obiecywał, że “będzie naprawa państwa, proste decyzje, które obniżą ceny” i dodawał, że ma “bardzo konkretne rozwiązanie, które spowodowałoby, że litr benzyny kosztowałby 5 zł.”

Jak się okazuje była to kolejna ściema wyborcza, którą Tusk karmił wyborców.

Rząd PiS podnosił opłatę paliwową, by wydzierać z kieszeni kierowców jak najwięcej, teraz to samo robi rząd Tuska. Jedni i drudzy to maniacy podatkowi, których jedynym pomysłem na politykę jest wciskać obywatelom kit przed wyborami, a potem robić skok na portfele Polaków!