Polacy nie chcą zmian unijnych traktatów! - Konfederacja

Polacy nie chcą zmian unijnych traktatów!

Polacy nie chcą zmian unijnych traktatów!

Jak wynika z najnowszego badania United Surveys ponad połowa Polaków nie chce zmian unijnych traktatów, które polegają m.in. na odebraniu państwom członkowskim, w tym Polsce, prawa weta w UE!
Warto podkreślić, że według badania tym skandalicznym zmianom sprzeciwia się aż 98% wyborców Konfederacji!

Przypomnijmy: Parlament Europejski przegłosował propozycję zmiany Traktatów UE – a wśród propozycji jest nie tylko odebranie państwom członkowskim, w tym Polsce, prawa weta w Unii Europejskiej, ale też decydowanie za Polskę o naszej polityce podatkowej, migracyjnej, zagranicznej, obronnej, budżetowej czy polityce bezpieczeństwa!

Niestety grupa polskich europosłów poparła te skandaliczne zmiany i ich głosy sprawiły, że propozycje zmian zostały przegłosowane! Oto lista HAŃBY:
Marek Belka, Leszek Miller, Marek Balt, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Sylwia Spurek, Robert Biedroń, Róża Thun und Hohenstein.

Teraz zgodnie z procedurą z art. 48 TUE propozycje trafią do Rady, następnie Rada Europejska, konwent, konferencja międzyrządowa i ratyfikacja przez państwa członkowskie. Pomóżcie nam to nagłośnić! Jeśli zmiany traktatów UE zaczną obowiązywać, to staniemy się podnóżkiem dla Niemiec i Francji, które całkowicie zdominują unijne państwa! Dlatego wzywamy nową koalicję, która lada moment stworzy rząd, by stanowczo sprzeciwiła się tym zmianom!

Komentarze (3)