Podsumujmy kilkanaście miesięcy wszechobecnego zamordyzmu i łamania podstawowych praw obywatelskich pod pretekstem walki z pandemią. - Konfederacja

Podsumujmy kilkanaście miesięcy wszechobecnego zamordyzmu i łamania podstawowych praw obywatelskich pod pretekstem walki z pandemią:
❌ bezprawne zamykanie firm pod pretekstem walki z Covid-19
❌ gnębienie przedsiębiorców kontrolami z sanepidu, policji i skarbówki
❌ praktyczny brak odpowiedzialności polityków, urzędników i służb za bezprawne działania w związku z koronawirusem
❌ ograniczanie dostępu do ochrony zdrowia, które doprowadziło do największej liczby zgonów w Polsce od czasu II wojny światowej oraz największej liczby zgonów nadmiarowych w Europie (większość bez związku z Covid!)
❌ zamknięcie szkół, które doprowadziło do obniżenia poziomu nauczania oraz wielu problemów psychicznych wśród dzieci
❌ nielegalne zakazy przemieszczania się, organizowania zgromadzeń i manifestacji
❌ wprowadzanie w Polsce niemających podstawy prawnej paszportów covidowych i limitów miejsc dla niezaszczepionych
❌ umarzanie śledztw ws. afer związanych z obozem władzy (afera respiratorowa, maseczkowa, nielegalna organizacja wyborów kopertowych)
❌ wszechobecne w głównych mediach tradycyjnych i społecznościowych cenzurowanie, zagłuszanie i zamilczanie treści krytycznych wobec fatalnej polityki lockdownów i przymuszania do szczepień na Covid-19

Teraz wielkimi krokami nadchodzi nowy element walki z ludźmi i ograniczania praw obywatelskich: BEZPRAWNA I BEZSENSOWNA SEGREGACJA SANITARNA! Bezprawna, bo łamiąca Konstytucję RP. Bezsensowna, bo osoby zaszczepione również zarażają i przenoszą wirusa.
Jako #Konfederacja stajemy w obronie praw obywatelskich, przeciwko dzieleniu Polaków. Problemem nie są niezaszczepieni czy zaszczepieni, problemem jest cały front polityczno-medialny, któremu marzy się pogłębienie podziałów społecznych, wprowadzenie systemowej segregacji i zwiększenie kontroli nad obywatelami. Jesteśmy jedną partią w Sejmie, która chce powrotu do NORMALNOŚCI, a nie nowej (nie)normalności! I nigdy z tej drogi nie zejdziemy.
#StopSegregacjiSanitarnej