Po 15 grudnia liczba zakażeń na Covid-19 w Polsce może wystrzelić bardzo wysoko, co wówczas stanie się dla władzy argumentem do wprowadzenia jeszcze większego zamordyzmu covidowego, czyli zaostrzenia restrykcji i wprowadzenia paszportów covidowych! - Konfederacja

Będzie to miało związek z MASOWYM testowaniem jakie rządzący uruchamiają od tego dnia, czyli wprowadzeniem obowiązkowych testów dla współdomowników osób chorujących na Covid-19 bez względu na posiadany certyfikat covidowy oraz wprowadzeniem obowiązkowych testów przed przylotem do Polski spoza strefy Schengen również dla zaszczepionych.
Jakby tego było mało minister Niedzielski oraz wiceminister Kraska wprost przyznali, że na dniach pojawi się też projekt, który pozwoli pracodawcom regularnie wysyłać na testy pracowników przed wejściem do pracy. – To będą testy antygenowe, które bardzo szybko pokazują, czy jesteśmy zakażeni czy nie. (…) Jeśli chodzi o częstość testowania, czekamy jeszcze na opinie ekspertów – dodał wiceminister Kraska.

Wszystko to, krok po kroku, zmierza w jednym kierunku – doprowadzenia w Polsce do takiego covidowego zamordyzmu jak w wielu innych państwach! Wspólnie, stanowczym oporem społecznym, musimy to powstrzymać!
#StopLockdown
#StopSegregacjiSanitarnej