PiS utrzyma socjal dla Ukraińców. Właśnie to ogłosili! - Konfederacja

PiS utrzyma socjal dla Ukraińców. Właśnie to ogłosili!

Uwaga, tuż przed wyborami PiS ogłosił, że… utrzyma socjal dla Ukraińców! Czy im się państwa nie pomyliły?!
Radosław Fogiel z PiS w rozmowie z WP zdradził wprost: “Polski rząd przyjął prostą zasadę: świadczenia, które przysługują Polakom, przysługują też Ukraińcom. Nie ma planów, żeby wprowadzać zmiany.”
My mówimy dość – ZERO socjalu dla Ukraińców!

PiS łupi Polaków podatkami i rozdaje pieniądze Ukraińcom, którzy w rewanżu nas pozywają i wprowadzają sankcję na nasze owoce i warzywa. 500+, a niebawem 800+, 300+, preferencyjny kredyt 2% na zakup mieszkania, rodzinny kapitał opiekuńczy 12 tys. zł, czy minimalna emerytura w Polsce za przepracowanie jednego dnia… Skończmy z tym. Pieniądze polskich podatników powinny iść w pierwszej kolejności na polskie potrzeby. Tylko #Konfederacja to proponuje, głosuj na nas 15 października!