PiS nie rozliczył ani jednego polityka rządów PO-PSL - Konfederacja

PiS nie rozliczył ani jednego polityka rządów PO-PSL

PiS przez niemal 8 lat rządów nie rozliczyło ani jednego polityka haniebnych rządów PO-PSL, TVPiS nic nie wspominała? Zamiast tego mamy… kolejne afery i marnotrawstwo milionów złotych pieniędzy Polaków!
Gdy w 2005 roku PiS przejęło władzę po SLD, to obiecywało, że skandaliczne afery SLD-owców zostaną rozliczone. Do niczego takiego nie doszło. Zamiast tego rząd PiS w latach 2005-2007 zaczął generować swoje własne afery i skandale, media będące na pasku PO biły na alarm, a politycy PO obiecywali, że PiS-owców rozliczą.
Po dwóch latach ekipa Tuska przejęła władzę i co? Nikogo nie rozliczono, za to doskonale udało im się uwłaszczyć na państwie. Media pro-pisowskie przez 8 lat grzmiały o wielkich aferach PO, przekrętach i marnotrawstwie pieniędzy podatników, a politycy PiS zapewniali, że wszystkie afery rozliczą i wielu polityków PO pójdzie siedzieć. PiS przejęło władzę, niemal 8 lat rządów minęło i co? Rozliczeń brak!
To efekt kolejnych pozorowanych działań kolejnego rządu. Zamiast tego mamy kolekcję nowych afer. Teraz media powiązane z PO grzmią o wielkich aferach PiS, a politycy PO obiecują, że cwaniaków z PiS rozliczą co do jednego, ale nie chcą podpisać projektu ustawy wzmacniającego Najwyższą Izbę Kontroli i zaczęli z całą mocą atakować Konfederację za poparcie go i otwarty zamiar rozliczenia rządu PiS i nie tylko! I tak to się kręci od lat.
Prawda jest taka, że rządzi zasada: Wy nie ruszajcie naszych, my nie ruszamy waszych. Ręka rękę myje. Tak działa ten układ, który wzajemnie się chroni i który chcemy rozbić! Odpowiedzialni za wszystkie afery i działanie na szkodę Polski muszą wreszcie zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Wspierajcie Konfederację i pomóżcie nam uświadamiać ludzi, bo musimy wyjść z tego błędnego koła! Wspólnymi siłami przegonimy tę bandę cwaniaków, która od lat żeruje na naszej Ojczyźnie, ogłupia obywateli i drenuje nasze kieszenie absurdalnymi podatkami.