PILNE wieści z komisji zdrowia! - Konfederacja

PILNE wieści z komisji zdrowia!

PILNE wieści z komisji zdrowia❗Koalicja covidowa PiS, KO, Lewica, PSL i Polska2050 odrzuciły wniosek Konfederacji o odrzucenie projektu o segregacji sanitarnej w pierwszym czytaniu!
Wszyscy głosowali za dalszym procedowaniem tej haniebnej ustawy, tylko #Konfederacja była przeciwko!

WSTYD i HAŃBA.

Na komisję dziś nie wpuszczono naszych ekspertów, pracowników działu prawnego. Przed wejściem ustawiono strażników, do środka nie dostał się nawet reporter Polsat News, który zaczął wygrażać sądem jednemu ze strażników. Komisja została zwołana nagle, 30 minut przed rozpoczęciem, mimo informacji prezentowanych w mediach o jej przesunięciu. To jest cyrk! W taki warunkach rządzący, w porozumieniu z innymi partiami systemowymi, krok po kroku odbierają obywatelom konstytucyjne prawa!

Zamordyści z Sejmu chcą na siłę wprowadzić w Polsce niekonstytucyjne paszporty covidowe i segregację sanitarną! PODAJCIE DALEJ!
Posiedzenie Sejmu w tej sprawie już po nowym roku, 12 stycznia!
Zrobimy co w naszej mocy, by zablokować ten antyspołeczny projekt!
#StopSegregacjiSanitarnej