Oni poparli odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej! - Konfederacja

Oni poparli odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej!

Oni poparli odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej!

Europosłowie z PO, Lewicy, PSL i Polski2050 poparli w Komisji Konstytucyjnej Parlamentu Europejskiego odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej!
To jawne działanie ANTYPOLSKIE, które całkowicie pozbawi nas suwerenności i sprowadzi nasze państwo do roli wasala w UE!

Eurokraci zaproponowali zmianę traktatów, która ma doprowadzić do przeniesienia kompetencji państw narodowych do Brukseli. Zgodnie z przegłosowanym raportem ma nastąpić gruntowna przebudowa ustroju Unii Europejskiej. Między innymi ma nastąpić likwidacja prawa weta w 65 przypadkach, w tym w polityce zagranicznej, bezpieczeństwa i obrony, podatkach i budżecie. Transfer kompetencji państw narodowych do Brukseli ma nastąpić między innymi w kwestii polityki zagranicznej, bezpieczeństwa, obrony i granic. Przyjmowanie Traktatów w UE ma następować większością 4/5 Państw Członkowskich.

Pomóżcie nam to nagłośnić! Oni wszyscy grają do jednej bramki i godzą się na odebranie Polsce prawa weta! Staniemy się podnóżkiem dla Niemiec i Francji, które całkowicie zdominują unijne państwa!

Komentarze (1)