Od 1 marca 2022 r. - Konfederacja

Od 1 marca 2022 r.

Od 1 marca 2022 r.

Od 1 marca 2022 r. PRZYMUS szczepień dla nauczycieli, medyków i służb mundurowych pod groźbą utraty pracy!
Tak, w Polsce. Wbrew obietnicom, które składali premier Morawiecki i minister Niedzielski, że szczepienia na Covid będą dobrowolne. Z łatwością i pełną premedytacją okłamali Polaków. Ale przecież ostrzegaliśmy przed tym już w czerwcu, gdy zapowiadał to prezes Kaczyński na wyjazdowym posiedzeniu partii: “Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu”. Wszystko się sprawdza.

Jak widać dla rządzących łamiące art. 32 Konstytucji paszporty covidowe i segregacja sanitarna to wciąż za mało. W łamaniu praw obywatelskich chcą iść jeszcze dalej i zmusić Polaków do szczepienia na Covid-19, depcząc również art. 39. To byłby już szczyt bezprawia w wykonaniu tej władzy. Gdyby ktoś jeszcze miał choć cień wątpliwości, to prof. Ryszard Piotrowski, konstytucjonalista, stawia sprawę jasno: “JAKIKOLWIEK PRZYMUS wprowadzony w związku ze szczepieniami na Covid-19 jest NIEZGODNY z konstytucją. Jest to też sprzeczne z Kartą Praw Podstawowych UE.”

Jeśli dziś się zgodzimy na przymus dla poszczególnych grup, to jutro ten przymus będzie dotyczył każdego z nas. Aż w końcu pozbawią nas wszelkich praw obywatelskich jak to dzieje się w Australii i ostatnio w Austrii. NIE WOLNO nam się na to zgodzić! Będziemy stanowczo protestować.

Jako #Konfederacja opowiadamy się za dobrowolnością szczepień na Covid-19! Za realną, pełną dobrowolnością. Czyli przeciwko przymusowi szczepień na koronawirusa, ale również przeciwko odgórnemu ograniczaniu osobom niezaszczepionym możliwości normalnego funkcjonowania. Jeśli popierasz nasze stanowisko, koniecznie UDOSTĘPNIJ!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i ograniczania praw obywatelom
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19

Skomentuj