Nie, to nie jest żart. - Konfederacja

Nie, to nie jest żart.

Nie, to nie jest żart. Sporo ostatnio pada, więc rządzący wpadli na pomysł, że poszerzą i podwyższą… podatek od deszczu!

Nowy pomysł rządu zakłada, że podatek deszczowy obejmie działki już od 600 metrów kwadratowych, gdy zabudowa działki przekracza 50 proc. Nowe pomysły zakładają również, że opłata może nie ominąć osób mieszkających w blokach!
Ile wyniosą ostatecznie opłaty? Tu musimy poczekać na gotowy projekt rządu. Gdy rok temu władza próbowała forsować podobny projekt wówczas pojawiły się informacje, że średnio roczna opłata od gospodarstwa domowego wyniesie 1350 zł.

Rząd PiS wprowadził łącznie już 45 podwyżek podatków i opłat, a im wciąż mało! A przecież nadchodzi jeszcze #NowyWał rządu, który zakłada największą w historii podwyżkę podatków dla przedsiębiorców, z 19% do 27%!
Podatkowe szaleństwo i bezczelność władzy trwają w najlepsze i trzeba to zatrzymać! Dlatego wspieraj Konfederację i dołącz do nas: konfederacja.pl/kluby
Musimy rosnąć w siłę i z całą mocną przeciwstawić się władzy!

Już 4 lipca ruszamy z ofensywą programową! Tego dnia, na konwencji w Warszawie, zaprezentujemy reformatorski program #PolskaNaNowo! Koniecznie dołączcie do wydarzenia i bądźcie z nami: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs