Nie pozwólmy, aby dalej nam szkodzili! - Konfederacja

Nie pozwólmy, aby dalej nam szkodzili!

Nie pozwólmy, by partie systemowe dalej nam szkodziły!

Nie pozwólmy, by wywracali nam życie do góry nogami, by odbierali nam nasze podstawowe prawa i swobody obywatelskie, pasożytowali na owocach naszej pracy, mówili czym możemy podróżować, przytłaczali nas coraz większą biurokracją i kolejnymi podatkami, a rozdawnictwem nakręcali jeszcze wyższą inflację. Żeby powstrzymać tę szaloną “nową normalność” potrzebujemy Waszego wsparcia!

W jedności siła. Tylko zjednoczeni możemy skutecznie przeciwstawić się tej szkodliwej, antyspołecznej polityce. Tylko wspólnymi siłami możemy zatrzymać zamordyzm partii systemowych i unijnych ekoszaleńców. Jesteśmy jedyną realną alternatywą dla POPiS-u i idziemy rozbić ten chory układ. Wprowadzimy do Sejmu na tyle liczną grupę posłów, by powstrzymać podatkowe, inwigilacyjne i socjalne szaleństwa i obronić naszą wolność.

Przekonujcie znajomych, zapraszajcie ich do obserwowania naszych mediów społecznościowych, udostępniajcie im nasze materiały, namawiajcie do głosowania na listę Konfederacji. To będą wybory kluczowe dla przyszłości Polski. Czas wyleczyć ten chory system!