Nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia kompromitacja Lewicy, ale szczególnie warta podkreślenia: partia Zandberga, Czarzastego i Biedronia złożyła antyspołeczny i niekonstytucyjny projekt przymusu szczepień opierając się na. - Konfederacja

Nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia kompromitacja Lewicy, ale szczególnie warta podkreślenia: partia Zandberga, Czarzastego i Biedronia złożyła antyspołeczny i niekonstytucyjny projekt przymusu szczepień opierając się na… zmanipulowanych danych!

Lewica bezkrytycznie powtarza fałszywą propagandę rządu, że liczba zakażeń i zgonów na Covid wśród osób zaszczepionych to zaledwie garstka. Włodzimierz Czarzasty w programie Polsat News zdradził, że w oparciu o te dane składano projekt przymusu szczepień, tymczasem od wielu tygodni udowadniamy, że to dane ZMANIPULOWANE!
Niestety Lewica w amoku swojego covidowego zamordyzmu, którym chce uderzyć w społeczeństwo nawet nie zadała sobie trudu, by to sprawdzić!

Jaka jest PRAWDA?Ministerstwo Zdrowia na czele z ministrem Niedzielskim w mediach forsuje narrację o zaledwie kilku procentach zakażeń i zgonów wśród zaszczepionych, bo podają dane od… 1 stycznia, gdy zaledwie garstka ludzi była zaszczepiona! To ogromna manipulacja i wprowadzanie ludzi w błąd!
A tak wyglądają FAKTY:
[10 września – 10 grudnia 2021, na podstawie danych z MZ, którymi się głośno nie chwalą]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 38,23%
Zgony
➡ zaszczepieni: 26,73%
I właśnie dlatego przymus szczepień, niekonstytucyjne i antynaukowe paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają sensu, bo osoby zaszczepione również się zarażają i przenoszą wirusa!
Widać wyraźnie, że w ostatnich 4 miesiącach grubo ponad 1/3 zakażeń to osoby zaszczepione, a ponad 1/4 zgonów to osoby zaszczepione.

Ale to nie wszystko. Nawet te dane są w oczywisty sposób zawyżone na korzyść zaszczepionych, bo za takich uważa się tylko osoby 14 dni po otrzymaniu drugiej dawki! To oznacza, że jeśli ktoś przed tym momentem zaraził się lub zmarł to nie jest zapisywany w statystykach jako osoba zaszczepiona!

Lewico, zamiast ślepo wierzyć propagandzie pis-owskiego rządu i dążyć do całkowitego zdeptania praw obywatelskich w Polsce, po prostu opamiętajcie się i weryfikujcie dane. Bo okłamujecie w tej sprawie ludzi tak jak PiS.

Zrobimy wszystko, by ten chory projekt NIGDY został przegłosowany w Sejmie. Posłuchajcie jedynego głosu rozsądku w tym szaleństwie, czyli Konfederacji i koniecznie udostępnijcie dalej!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i łamania Konstytucji!
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19 i poszanowania praw obywatelskich!