Nie daj się nabrać patologicznym kłamcom! - Konfederacja

Nie daj się nabrać patologicznym kłamcom!

Rząd PO przez 8 lat wprowadził 21 podwyżek podatków i opłat, łupiąc kieszenie Polaków, a kwotę wolną od podatku podnieśli o… 2 złote, z 3089 złotych, do 3091 złotych. Dziś partia Tuska obiecuje, że teraz to już naprawdę obniżą podatki i podniosą kwotę wolną. Jednocześnie obiecują, że zachowają całe PiS-owskie rozdawnictwo, które napompowało inflację. To jest kpina z ludzi.

Dlatego nie dajcie się nabrać na obietnice patologicznych kłamców, bo warte są one tyle, co słynny program obniżek podatków “3×15”, które Platforma Tuska obiecywała w kampanii 2015 r. i którego – jak się wówczas okazało – nigdy nawet nie zamierzała wprowadzić.

Wspierajcie Konfederację w walce o prawdziwą reformę systemu z korzyścią dla wszystkich Polaków, jakiej jeszcze nigdy nie było! Sławomir Mentzen już przedstawił pierwsze ustawy obniżające i upraszczające podatki, które doprowadzą do największej w historii obniżki danin i wzrostu zarobków. Czas na kwotę wolną jako 12-krotność pensji minimalnej, zniesienie drugiego progu podatkowego, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, czy likwidację podatku od oszczędności. A to dopiero początek!