Nadchodzi 12 podwyżek podatków i opłat! - Konfederacja

Nadchodzi 12 podwyżek podatków i opłat!

Wybory, wybory i po wyborach… w przyszłym roku nadchodzi 12 podwyżek podatków i opłat!
W tym między innymi rekordowa podwyżka składki ZUS, która wyniesie 1600 (+ składka zdrowotna!), czy opłata rejestracyjna od auta spalinowego!

W sprawie każdej z tych danin będzie podejmować interwencje i zrobimy co w naszej mocy, by zablokować każdą z tych podwyżek!

To wszystko skutki rozdawnictwa, masowego dodruku pustego pieniądza, polityki szkodzącej polskiej przedsiębiorczości oraz wiernopoddańczej postawy wobec UE. Dodatkowo jak donoszą media ceny energii pójdą średnio w górę o 70 proc.! Przed tym wszystkim od początku ostrzegała Konfederacja!

Od początku proponujemy proste i niskie podatki dla Polaków i mamy gotowe ustawy obniżające lub likwidujące podatki, daniny i opłaty m.in.: Tanie Paliwo, Prąd Bez VAT, Likwidującą 15 podatków, a także gotowy pakiet reform w podatkach PIT, CIT i VAT, prawdziwy Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców i ustawę o podwyżce kwoty wolnej od podatku do 12-krotności pensji minimalnej!