Mocna ekipa na czele z Krzysztof Bosak, Artur E. - Konfederacja

Mocna ekipa na czele z Krzysztof Bosak, Artur E.

Mocna ekipa na czele z Krzysztof Bosak, Artur E. Dziambor i Jacek Wilk przybyła dziś do Rzeszowa wspierać kampanię prezydencką Grzegorz Braun! 🙂 Najpierw specjalna konferencja prasowa pod rzeszowskim ratuszem w obronie polskich przedsiębiorców i przeciwko #NowyWał rządu, a potem cały dzień spotkań z przedsiębiorcami i sympatykami. Tak działa #Konfederacja, w jedności siła!

Maksymalnie prosty system podatkowy i związane z tym niskie obciążenia oraz wolność gospodarcza to według nas niezbędne elementy do prawidłowego rozwoju gospodarczego w Polsce. Jak podkreślił nasz kandydat na prezydenta, Grzegorz Braun: “Konfederacja jedyną formacją, która rada by nieba przychylić polskiemu przedsiębiorcy, bo to polska przedsiębiorczość tworzy realne, materialne podstawy dla egzystencji wolnego narodu Polaków w suwerennym państwie.”

PS. Informacja dla wszystkich, którzy są w Rzeszowie lub okolicach i chcieliby spotkać naszą ekipę – będą także jutro! 🙂