Mieszkania tańsze nawet o 30%. Mamy PLAN! - Konfederacja

Mieszkania tańsze nawet o 30%. Mamy PLAN!

Gdy PiS z poparciem KO i PSL uchwalał w Sejmie program kredytów 2% na mieszkania, ostrzegaliśmy, że efekt będzie odwrotny do zamierzonego i doprowadzi to do wzrostu cen mieszkań. Od tygodni kolejne media przyznają rację i alarmują, że przez program kredytów 2% ceny mieszkań wystrzeliły nawet o kilkanaście procent!

Zamiast socjalistycznych programów dopłat do kredytów na koszt wszystkich Polaków, my proponujemy gotowy plan na obniżenie cen mieszkań nawet o 30 procent!

Większość Polaków nie zdaje sobie sprawy, jak dużą część cen mieszkań i domów stanowią koszty wygenerowane przez administracyjny przymus i wprowadzane rok w rok nowe regulacje. Według szacunków ekspertów wymogi techniczne i biurokratyczne wprowadzone w budownictwie tylko w okresie 2014-2021 spowodowały wzrost kosztów budowy mieszkań aż o 30%.

Konfederacja proponuje radykalną i wieloaspektową deregulację w budownictwie.
Tańsze mieszkania nawet o 30%? To jest możliwe. Szczegóły znajdziecie na 87. stronie Konstytucji Wolności – programu Konfederacji na wybory 2023.