Marsz hipokrytów - Konfederacja

Marsz hipokrytów

Marsz hipokrytów

W Warszawie w niedzielę odbył się Marsz Hipokrytów prowadzony przez ojca wszystkich obłudników – Donalda Tuska. Maszerowali przeciwko PiS, ale tak naprawdę również przeciwko sobie!

To partia Tuska głosowała ręka w rękę z partią Kaczyńskiego za wszystkimi programami socjalnymi dla Ukraińców, otwarciem Polski na zalew skażonego zboża z Ukrainy (NIK wykazał, że nawet 1/3 tego zboża była skażona!), czy niekonstytucyjną ustawą covidową i bezprawnym lockdownem, co doprowadziło m.in. do 200 tysięcy nadmiarowych zgonów, niszczenia przedsiębiorstw i szaleńczego dodruku pieniądza.

A dodajmy do tego jeszcze pro-inflacyjne rozdawnictwo w postaci 800+, 13. i 14. emerytury, kredytów na koszt wszystkich, czy “Piątki Kaczyńskiego” przeciwko rolnikom.

Nie dajcie się nabrać na tę bandę HIPOKRYTÓW! Tylko Konfederacja głosowała przeciwko tym wszystkim szkodliwym i antyobywatelskim działaniom! Dlatego nie idziemy do tych wyborów, żeby usiąść z nimi do jednego stolika, tylko żeby im ten stolik wywrócić! Czas na proste i niskie podatki, zero socjalu dla Ukraińców, wolność gospodarczą i wyższe zarobki!

Konfederacja to jedyna realna alternatywa dla POPiS-owego układu!

Skomentuj