Konrad Berkowicz: Przeznaczanie majątku partyjnego na cele inne niż statutowe, przekazanie nieprawdziwych informacji PKW, przekazanie środków jednej partii na konta innej - poważne zarzuty stawiane są Lewicy Razem. - Konfederacja

Konrad Berkowicz: Przeznaczanie majątku partyjnego na cele inne niż statutowe, przekazanie nieprawdziwych informacji PKW, przekazanie środków jednej partii na konta innej – poważne zarzuty stawiane są Lewicy Razem. Wyobrażacie sobie, jak zarządzaliby budżetem państwa?
Ws. zarzutów wobec Razem to ich liderzy w sumie powinni być zadowoleni. Wszak ideałem lewicy jest świat więzienny: wszyscy więźniowie są równi, jest “darmowe” jedzenie i “darmowa” służba zdrowia, tylko strażnicy mają broń, a związki partnerskie kwitną 😉