#KONFEDERACJA pracuje dla Was! - Konfederacja

#KONFEDERACJA pracuje dla Was!

#KONFEDERACJA pracuje dla Was!

#KONFEDERACJA pracuje dla Was! Robimy co w naszej mocy, by walczyć z szalejącą inflacją, covidową propagandą oraz bezprawną i antynaukową segregacją sanitarną. Jaka jest według Was najważniejsza inicjatywa Konfederacji, z którą wyszliśmy pod koniec 2021 roku?

✅ Projekty ustaw #TaniePaliwo i #PrądBezVAT
Pierwszy projekt to seria obniżek podatków na paliwo (na stałe, a nie tymczasowo!), w tym obniżka VAT do 15%, obniżka stawki akcyzy w taki sposób, że przy obecnych cenach jej udział w cenie paliwa wyniesie 10%, obniżka opłaty paliwowej w taki sposób, że przy obecnych cenach jej udział w cenie paliwa wyniesie 1,7%. Efekt? Za benzynę Polacy płaciliby ok. 4zł, a za diesel ok. 4,50 zł!
Drugi projekt to zwolnienie prądu z 23% VAT, co sprawiłoby, że Polacy płaciliby znacznie mniejsze rachunki za energię elektryczną! Przypomnijmy, że od nowego roku podwyżka rachunków za prąd wyniesie aż 24%!

✅ Interwencja poselska w Ministerstwie Zdrowia
Skoro sanepid i policja są napuszczane przez resort zdrowia, by kontrolować przedsiębiorców, to nasi posłowie Grzegorz Braun i Robert Winnicki przyjechali skontrolować resort zdrowia ?
W ministerstwie domagaliśmy się pokazania podstaw naukowych wobec wprowadzanych obostrzeń (kilka dni po tym jak minister Niedzielski przyznał, że obostrzenia nie działają), przedstawienia dokładnych danych ws. liczby zakażeń i zgonów na Covid-19 u osób zaszczepionych i niezaszczepionych (bo wiemy, że resort zdrowia wciąż manipuluje danymi, wprowadzając Polaków w błąd) oraz pokazania umów związanych z koncernami farmaceutycznymi. Ministerstwo zobowiązane jest udzielić odpowiedzi w ciągu 14 dni od interwencji.

✅ Wniosek do ABW o sprawdzenie powiązań członków Rady Medycznej przy Premierze z firmami farmaceutycznymi
Obywatele zasługują na prawdę i fakty, dlatego nasi posłowie złożyli wniosek do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o sprawdzenie powiązań członków Rady Medycznej przy Premierze z firmami farmaceutycznymi!
“Jest niezmiernie ważne, aby wszyscy członkowie Rady byli krystalicznie czyści i aby wobec żadnego z nich nie pojawiały się najmniejsze nawet wątpliwości, czy aby nie mają żadnych powiązań z firmami farmaceutycznymi, które mogą mieć swój interes w podejmowaniu przez Radę odpowiednich działań, które wpływają później na decyzje Rady Ministrów.”

✅ Organizacja protestów społecznych przeciwko segregacji sanitarnej
Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które od początku sprzeciwia się nielegalnym lockdwonom oraz bezprawnym i paszportom covidowym i segregacji sanitarnej. Regularnie organizujemy dla Was manifestacje, na które zapraszamy wszystkich, ponad wszelkimi podziałami, którzy nie zgadzają się na odbieranie podstawowych praw obywatelskich pod pretekstem “walki z wirusem”. Niebawem na pewno dojdzie do kolejnych protestów, bo koalicja covidowych zamordystów z PiS, KO, Lewicy, PSL i Polski2050 w Sejmie rozpoczęła forsowanie haniebnej ustawy o segregacji sanitarnej, której procedowanie ma być kontynuowane na posiedzeniu 12 stycznia! Musimy wywierać presję na rząd, by zrezygnował z zamordystycznych pomysłów!

Niebawem nasze kolejne ważne inicjatywy pro-obywatelskie! Koniecznie śledźcie nasz profil!

Skomentuj