Kłamstwo PiS: Podatki są w Polsce niskie - Konfederacja

Kłamstwo PiS: Podatki są w Polsce niskie

Kłamstwo PiS: Podatki są w Polsce niskie.
FAKT: Na tle regionu mamy najwyższe podatki!

Najwyższy czas skończyć z tym łupieniem Polaków. Podatki naprawdę mogą być proste i niskie, trzeba tylko chcieć i umieć zreformować system podatkowy tak, byśmy wszyscy mogli rozwijać się i bogacić w przyjaznym otoczeniu gospodarczym. A Konfederacja chce i potrafi to zrobić!

Sławomir Mentzen już zaprezentował pakiet ustaw podatkowych, które pozwoliłyby na największe w historii uproszczenie i obniżenie podatków! Przykład to jego ustawy dotyczące podatku dochodowego, które zostały uproszczone z obecnych 521 stron, do 42 stron! A wraz z tym 10-krotnym uproszczeniem idzie też obniżka podatków w postaci kwoty wolnej od podatku jako 12-krotności pensji minimalnej, likwidacji drugiego progu podatkowego, czy likwidacja podatku od oszczędności. Proponujemy też m.in. dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, by skończyć z tym haraczem uderzającym przede wszystkim w drobny biznes.

Czas na proste i niskie podatki i wyższe zarobki!