Kaczyński kpi sobie z ludzi! - Konfederacja

Kaczyński kpi sobie z ludzi!

Jak bardzo trzeba nie szanować wyborców, żeby wciskać im taki kit.

Jeszcze w 2021 roku Jarosław Kaczyński przekonywał, że Europejski Zielony Ład jest dla Polski korzystny i mówił, że jego odrzucenie “oznaczałoby ustawienie się na marginesie”, zaś premier Morawiecki w Brukseli godził się na drożyźniany pakiet Fit for 55.

Teraz, widząc do jakiej katastrofy gospodarczej prowadzi nas szalona polityka klimatyczna UE, Kaczyński nagle zmienił retorykę i robi z siebie wielkiego przeciwnika klimatycznych wariactw. Kpina z ludzi.

Godzili się na Europejski Zielony Ład, godzili się na Fit for 55, uchwalili ustawę pozwalającą miastom na wprowadzanie tzw. stref czystego transportu, czyli stref wykluczenia dla aut spalinowych.

Tylko Konfederacja od początku sprzeciwiała się klimatycznym wariactwom płynącym z Brukseli i ostrzegała przed jej fatalnymi konsekwencjami! Podajcie dalej, NIE dla niszczenia polskiej gospodarki w imię religii klimatyzmu!