Już 4 lipca start ofensywy programowej Konfederacji - #PolskaNaNowo! - Konfederacja

Już 4 lipca start ofensywy programowej Konfederacji – #PolskaNaNowo!

Tego dnia zaczynamy od konwencji w Warszawie, na której nasi liderzy przedstawią reformatorski program odbudowy Polski po lockdownie! Prezentacja programu będzie połączona z piknikiem rodzinnym, na którym nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, foodtrucków, dobrej muzyki i wybornej atmosfery 🙂

✅ Koniecznie dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs

Po tym wydarzeniu nasi liderzy ruszają w ogólnopolską trasę promującą program “Polska na nowo” – będziemy w wielu miejscach Polski, żeby spotkać się z obywatelami i pokazać, że prawdziwa zmiana z korzyścią dla wszystkich jest możliwa!

Nie pozwólmy, żeby było tak jak było. Nie pozwólmy, żeby było tak jak jest. Odrzućmy rządy maniaków podatkowych i aferałów, kompromitujących nasze państwo i blokujących wszelkie reformy systemowe. Zbudujmy POLSKĘ NA NOWO, pozwalając Polakom bogacić się, rozwijać i żyć w sprawiedliwym, silnym państwie!